atrakcjenowe przeżycia na Kubie

Przeżycia

Nie masz jeszcze konkretnych pomysłów, co warto zobaczyć i doświadczyć podczas podróży na Kubę? Szukasz inspiracji na nowe przeżycia na Kubie, niezapomniane doświadczenia, wspaniałe przygody i oryginalne atrakcje?

 

Jednym z najważniejszych powodów, dla których większość z nas uwielbia podróże jest możliwość poznawania różnych kultur, miejsc i zabytków. Wielu miłośników podróży marzy także o odkryciu miejsc, gdzie przyjaźni mieszkańcy przyjmą ich z otwartymi ramionami, zaproszą do udziału w ich codziennym życiu. Tym miejscem jest Kuba.

 

Chciałabym podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. Poniższe propozycje mają na celu zachęcenie Cię na intensywne poznawania wyspy, jej unikatowej kultury i historii, a także do szukania nowych wrażeń oraz przeżywania przygód w towarzystwie niezwykle przyjaznych mieszkańców wyspy. Odważ się na to, by zaznać całkowicie nowe przeżycia na Kubie.

Wycieczka z Hawany do Viñales 


Twoje wakacje są ograniczone czasowo, a Kuba ma tyle do zaoferowania, że nie wiesz na co się zdecydować? Dolina Viñales to must see podczas podróży po wyspie.

Odkryj rajski zakątek świata, który na zawsze pozostanie Ci w pamięci i w sercu.

 

Wycieczka z Hawany do Zatoki Świń

 

Zatoka Świń w południowo-zachodniej Kubie jest regionem pełnym rewolucyjnej historii. 

Ale czy to jedyny powód by odwiedzić to miejsce? Co ciekawego można tu zobaczyć? Otóż całe mnóstwo. Podczas wycieczki do Zatoki Świń nie zabraknie przyrodniczych i historycznych atrakcji.

Wycieczka z Hawany do Varadero

 

Varadero znajduje się na bardzo wąskim półwyspie, który oferuje urlopowiczom 22 kilometry krystalicznie czystej wody do kąpieli.

Wycieczka z Hawany do Varadero w zabytkowym samochodzie z lat 50tych jest jedną z największych atrakcji na Kubie. Zarezerwuj swój pobyt na rajskich plażach!

Warsztaty koktajlowe

 

Warsztaty koktajlowe w Hawanie to wakacyjny kurs robienia drinków pod czujnym okiem profesjonalnego lokalnego barmana.

Dowiedz się ciekawostek na temat kubańskich drinków i przyrządź własne mojito, daiquiri i canchanchara!

Szalona noc w Hawanie

 

Podczas szalonej hawańskiej nocy będą ci towarzyszyć dobre drinki, muzyka i dużo radości. Dokładnie wszystko to, co Kubańczycy lubią najbardziej.

Kuba podbiła serca całego świata swoją wspaniałą muzyką i porywającym tańcem, a być może niedługo podbije również i twoje serce. Sprawdź to tej nocy! 

Kurs salsy kubańskiej

 

Salsa Cubana to nie tylko taniec, ale przede wszystkim zabawa i pozytywna energia. Kubańska muzyka przeniesie Cię w świat pełen uśmiechniętych i radosnych ludzi.

Po opanowaniu dość łatwych podstaw możesz doskonalić swoją technikę. Warto jednak pamiętać, że to nie perfekcja ruchów, ale naturalność i zdolność czerpania radości z muzyki pozwoli Ci w pełni docenić walory tego tańca.

Kulinarna wycieczka po targowiskach w Hawanie

 

Przeżyj oryginalną przygodę na kubańskich targowiskach! W tym doświadczeniu otrzymasz wyjątkową okazję, aby zanurzyć się w prawdziwe życie Kubańczyków. Twój przewodnik pokaże Ci miejsca, w których mieszkańcy Hawany kupują owoce, warzywa i różne przyprawy. W taki sposób poznasz miasto „za kulisami” i niektóre sekrety codziennej rzeczywistości na wyspie, daleko od typowych atrakcji turystycznych.

Tarasy widokowe Hawany

 

Przygotuj się na najlepsze popołudnie twoich wakacji na Kubie i najwspanialsze motywy fotograficzne z podróży. W ramach doświadczenia poznasz najpiękniejsze tarasy widokowe Hawany oraz skosztujesz znakomitych drinków z fantastycznym  widokiem. Transport odbędzie się w oldtimerze. 

Tańcz salsę na karaibskiej plaży

 

Jeśli nudzi Ci wielogodzinne opalanie, możesz uatrakcyjnić pobyt na plaży biorąc lekcję salsy z profesjonalnym nauczycielem tańca. Tańcząc do kubańskich rytmów na białym piasku poczujesz niesamowity karaibski klimat wszystkimi zmysłami. Kurs salsy na plaży to zabawne i niepowtarzalne przeżycie.

Kurs salsy w pakiecie czyli taneczne szaleństwo w Hawanie

 

Hawana zachwyca rytmem i energią, to miasto w którym muzyka tak naprawdę nigdy nie cichnie. Jeśli pragniesz wtopić się w puls kubańskiej stolicy, najlepszym sposobem na to jest taniec. Specjalnie dla osób, które nie mogą sobie wyobrazić Kuby bez gorących rytmów salsy, powstały pakiety taneczno-imprezowe. Wybierz z propozycji swój idealny pakiet!

Historyczny spacer po Hawanie

 

Trasa spaceru wiedzie najpiękniejszymi historycznymi ulicami Starej Hawany, pośród wielu atrakcji kulturowych, architektonicznych perełek i zabytkowych placów.

Odkryj piękno miasta i jego tajemnice, dowiedz się ciekawostek na temat życia Hawańczyków, zajrzyj do słynnych barów Hemingwaya i podziwiaj fantastyczną panoramę Hawany z tarasu widokowego!

 

Hawana na luzie: 1 dzień i 1 noc po kubańsku

 

Oferta jest przeznaczona dla osób, które maja ograniczony czas pobytu w Hawanie i chcą przeżyć w krótkim czasie jak najwięcej. Podczas doświadczenia oczekuje Cię 15 niezapominanych godzin rozrywki w rytmie gorących kubańskich przebojów.

Doświadczenie to jest kombinacją kilku osobnych przeżyć w rewelacyjnej cenie w pakiecie.

Przejażdzka  zabytkowym kabrioletem

 

Jeden z najlepszych sposobów na poznanie miasta jest przejażdżka  historycznym kabrioletem.  Jazda takim samochodem zrobi na Tobie wrażenie nie tylko ze względu na odwiedzane miejsca, ale przede wszystkim za niesamowity klimat, który poczujesz wsiadając do zabytkowego pojazdu.

Poznaj podwodny świat Kuby

 

Kuba jest otoczona rafami koralowymi z bogatym życiem podwodnym, a woda jest krystalicznie czysta i przyjemnie ciepła. Jeśli chcesz spróbować przygody z nurkowaniem, to warto zrobić to właśnie tutaj, na największej z wysp karaibskich.

Wizyta na Cmentarzu Kolumba

 

Cmentarz Kolumba jest największą w Ameryce Łacińskiej i drugą największą nekropolą świata. Zobaczysz tu niezwykle interesujące nagrobki o dużej wartości artystycznej, z pięknymi architektonicznymi detalami oraz zadziwiające  grupowe panteony.

 

Odkryj Hawanę na rowerze

 

O ile Starą Hawanę najlepiej zwiedzać jest pieszo, o tyle na wycieczce po rozległej dzielnicy Vedado i interesujących obrzeżach Centro Habana warto skorzystać z roweru.

Podczas tego rowerowego wypadu nie zabraknie okazji na robienie oryginalnych zdjęć.  Posłuchasz także ciekawych historii na temat codziennego życia Kubańczyków i ich kultury.

Wycieczka konna w Trinidad

 

Wycieczka konna przez historyczną dolinę Młynów Cukrowych to wyprawa do czasów kiedy Kuba była gospodarczą potęgą w produkcji cukru.

 

Wycieczka łączy zwiedzanie historycznego centrum miasta Trinidad ze zwiedzaniem doliny Valle de los Ingenios oraz poznaniem niektórych lokalnych tradycji.

Taki pakiet gwarantuje Ci niezapomniane wrażenia i przeżycie czegoś naprawdę wyjątkowego.

To w takim razie na jakie nowe przeżycia na Kubie decydujesz się? Taniec i muzyka albo raczej historia i kultura? Nie musisz z niczego rezygnować. Kuba jest wyspą wielu możliwości. Jedynie co Cię ogranicza jest czas, który masz do dyspozycji podczas wakacji. Zaplanuj więc pobyt już przed wylotem i przeżyj największą przygodę swojego życia. 

Cennik

Warunki rezerwacji

Anulacja

Rezerwacja może zostać anulowana bez żadnych kosztów w ciągu 24 godzin od rezerwacji, ale nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem zarezerwowanego doświadczenia.

 

Zmiana

Zmiana daty uczestnictwa jest możliwe bez opłat na 48 godziny przed planowaną datą doświadczenia. Nowy termin może być potwierdzony wyłącznie w zależności od dostępności.

 

Zaliczka

Żeby zagwarantować uczestnictwo w doświadczeniu wymagana jest zaliczka. Jej wysokość zależy od rezerwowanego doświadczenia i powinna być dokonana przelewem bankowym lub gotówką na miejscu nie później niż 3 dni przed realizacją doświadczenia. Zaliczki są bezzwrotne w przypadku rezygnacji z uczestnictwa.

 

Płatność końcowa

Płatność końcowa odbywa się gotówką w EUR najpóźniej w dzień zarezerwowanego doświadczenia.