King bar nowe przeżycia na Kubie
Rozrywka,  Wycieczki na Kubie

Szalona noc w Hawanie

szalona noc w Hawanie

Szalona noc w Hawanie to wspaniałe doświadczenie, przy którym będzie Ci towarzyszył lokalny znawca sceny.  Hawana jest najradośniejszym i najbardziej roztańczonym miastem na świecie.  Taniec to wielka pasja Kubańczyków. Wieczorami, niezależnie od dnia tygodnia, bary i kluby zapełniają się, a publiczność tańczy do rytmów popularnej muzyki kubańskiej.

 

Kuba podbiła serca całego świata swoją wspaniałą muzyką i porywającym tańcem, a być może niedługo podbije również i Twoje serce. 

Szalona noc w Hawanie – tańcz do białego rana

szalona noc w Hawanie

Szalona noc w Hawanie to doświadczenie dla wszystkich, którzy mają ochotę ochotę na dobrą zabawę w towarzystwie miejscowych. Tej nocy będą Ci towarzyszyć dobre drinki, muzyka i dużo radości, co jest dokładnie tym, co Kubańczycy lubią najbardziej. 

 

Odwiedzisz miejsca, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku turystycznym. Twój lokalny przewodnik zna najlepsze adresy w Hawanie.

szalona noc w Hawanie

Miejscem spotkania będzie Park Centralny, jeden z najpiękniejszych historycznych miejsc w Hawanie. Tutaj rozpocznie się Twoja nocna przygoda.

 

Pierwszy przystanek zrobisz w  klimatycznym barze, gdzie w niezwykłej  atmosferze wypróbujesz ofertę wyśmienitych lokalnych trunków.

 

Pierwszy koktajl, który jest wliczony w cenę doświadczenia, możesz przygotować samodzielnie przy pomocy profesjonalnego kubańskiego barmana. Jeśli zamiast koktajlu wolisz inny drink, piwo, rum lub napój bezalkoholowy, wystarczy że poinformujesz o tym  wcześniej Twojego przewodnika.

Kolejny przystanek czeka Cię w lokalu z muzyką na żywo. Tam zapoznasz się z muzycznymi tradycjami Kuby. Jeśli masz ochotę na taniec, nie wstydź się. Twój przewodnik chętnie dotrzyma ci towarzystwa na parkiecie.

 

Szalona noc w Hawanie  to wspaniała przygoda muzyczna i taneczna. Ostatnim punktem programu będzie przystanek w wybranej dyskotece lub klubie salsowym.

 

Koszt pierwszego drinka wieczoru jest wliczone w cenę doświadczenia. Może to być koktajl, który samodzielnie przygotujesz,  szklanka rumu, piwo lub napój bezalkoholowy.  

 

Do innych części miasta dojedziesz taksówką. Koszt transportu nie jest wliczony w cenę nocnej przygody, nie przekroczy jednak 25€ . Także wejście do dyskoteki należy zapłacić osobno. To dodatkowy koszt około 5€  za osobę. Wejście do barów jest bezpłatne. 

 

Czas trwania przygody to  4 godziny od 21:00 do 01:00.  

w skrócie

Michel szalona noc w Hawanie

Co Cię  oczekuje:

1. Wizyta w najmniej trzech rożnych klimatycznych lokalach Hawany.

2. Koncert rodzimej muzyki na żywo.

3. Samodzielne przygotowanie kubańskiego koktajlu przy pomocy profesjonalnego barmana.

4. Pierwszy koktajl wieczoru wliczony w cenę.
Jeśli preferujesz inny drink, rum, piwo lub napój bezalkoholowy, poinformuj o tym wcześniej przewodnika.

 

Co powinieneś zabrać ze sobą:

1. kopię paszportu, może być zdjęcie na telefonie

2. kamerę fotograficzną żeby zrobić najbardziej zwariowane zdjęcia podróży

3. luźne wyjściowe ubranie, panowie długie spodnie i zakryte ramiona

szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie

Rezerwacja Szalona noc w Hawanie

Jeśli przed całonocnym  szaleństwem postanowisz odświeżyć swoje umiejętności taneczne, możesz skorzystać z oferty Kurs salsy kubańskiej.

Może zainteresować Cię także propozycja Tańcz salsę na karaibskiej plaży.

Pamiętaj, że przygody z salsą może spróbować każdy, kto tylko lubi egzotyczne rytmy latynoskie, bez względu na wiek.

 

Oferty innych przygód na Kubie znajdziesz na stronie Przeżycia.