Hawana na luzie
Kultura,  Rozrywka,  Wycieczki na Kubie

Hawana na luzie: 1 dzień i 1 noc po kubańsku

Hawana na luzie to jeden dzień i jedna noc po kubańsku.

Oferta jest przeznaczona dla osób, które maja ograniczony czas pobytu w Hawanie i pragną przeżyć w krótkim czasie jak najwięcej.

Podczas doświadczenia oczekuje Cię wiele niezapominanych godzin rozrywki w rytmie gorących kubańskich przebojów. Przygotuj się na jeden zwariowany dzień i jedną roztańczoną noc z kubańskim przewodnikiem i nauczycielem tańca. Doświadczenie to jest kombinacją kilku osobnych przeżyć w rewelacyjnej cenie w pakiecie.

Kuba to muzyka,  głośna i taneczna, a cała wyspa wręcz kipi energią i żywiołowością.  Daj się ponieść temu rytmowi, magii  latynoskich brzmień, smaku mojito, nielimitowanej zabawy.

Poranek spędzisz na odkrywaniu lokalnych produktów i zwyczajów kulinarnych Hawańczyków podczas spaceru po miejskich targowiskach. W tym doświadczeniu otrzymasz wyjątkową okazję, aby zanurzyć się w codzienne życie Kubańczyków, poznasz miasto „za kulisami” i niektóre sekrety codziennej rzeczywistości na wyspie, daleko od typowych atrakcji turystycznych. To, co będziesz kosztować na targowiskach zależy od pory roku i dostępności produktów.

Po południu czeka Cię zwariowana przejażdżka zabytkowym kabrioletem z lat 50tych. Jazda takim samochodem zrobi na Tobie wrażenie nie tylko ze względu na odwiedzane miejsca, ale przede wszystkim za niesamowity klimat, który poczujesz wsiadając do zabytkowego pojazdu. Podczas przejażdżki na pewno nie zabraknie wprawiającej w znakomity nastrój głośnej kubańskiej muzyki.

To muzyczne doświadczenie kontynuujesz na pierwszym tarasie widokowym, gdzie weźmiesz udział w lekcji salsy kubańskiej. Twój profesjonalny kubański nauczyciel pokaże Ci podstawowe kroki salsy, aż do bardziej skomplikowanych figur i obrotów.

 

Jeszcze tej samej nocy będziesz mieć okazje, by wypróbować nowo nabyte umiejętności. W Hawanie odbywają się najlepsze imprezy taneczne zarówno w klubach jak i na świeżym powietrzu, a sami Kubańczycy są idealnymi partnerami do tańca.

Tarasy widokowe Hawany

Hawana na luzie Tarasy widokowe Hawany

Wieczorny nastrój miasta i zachód słońca będziesz podziwiać na kolejnych dwóch tarasach widokowych delektując się przy tym klasycznymi kubańskimi drinkami. To unikatowe doświadczenie ponad dachami Hawany. Przygotuj się na najwspanialsze motywy fotograficzne z podróży. 

 

Po zapadnięciu zmroku będzie czas wolny. Możesz wtedy udać się na kolację i przygotować na nocne szaleństwo.

Po kolacji rozpoczniesz nocną przygodę i odwiedzisz dwa nocne kluby, gdzie Kubańczycy bawią się do białego rana. Tam tez spędzisz szalona noc w towarzystwie miejscowych.

Na życzenie przewodnik zorganizuje Ci  transport powrotny do Twojego miejsca noclegu i wynegocjuje z kierowcą najlepszą cenę.

W skrócie

Hawana na luzie
Hawana na luzie
Hawana na luzie

Doświadczenie zaczyna się o 10 rano i kończy o 1 w nocy.
Opieka w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Co jest wliczone w cenę:

1. Degustacja lokalnych produktów podczas spaceru po targowiskach

2. Przejażdżka zabytkowym kabrioletem z lat 50tych, 1 godzina

3. Kurs salsy kubańskiej na tarasie 1 godzina 

4. Wizyta na dwóch kolejnych tarasach widokowych podczas zachodu słońca + 1 klasyczny kubański koktajl na każdym tarasie, do wyboru Mojito, Daiquiri lub Cuba Libre

5. Wizyta w dwóch  klubach nocnych 

6. Kubański przewodnik i polskojęzyczna opieka podczas wycieczki

 Wycieczka jest indywidualna, bez anonimowej grupy, bez stresu!

Co NIE jest wliczone w cenę:

1. Wyżywienie

2. Indywidualna konsumpcja w klubach nocnych

3. Bilet wstępu do klubów w zależności od dnia tygodnia

4. Napiwki w barach, według uznania

5. Transport pomiędzy klubami i do miejsca noclegu

Co powinieneś zabrać ze sobą:

1. W ciągu dnia wygodne obuwie i ochronę przeciwsłoneczną

2. Wieczorem na wejście do klubów dla panów obowiązują długie spodnie i koszulka zakrywająca ramiona

3. Aparat fotograficzny

4. Gotówka w CUP na indywidualną konsumpcję w klubach

Kalkulacja pakietu Hawana na luzie: 1 dzień i 1 noc po kubańsku

przy uczestnictwie
minimum 2 osoby

99,-   za osobę

przy uczestnictwie
minimum 3 do 4 osób

90,-   za osobę

przy uczestnictwie
minimum 5 do 8 osób

85,-   za osobę

przy uczestnictwie
minimum 9 do 12 osób

80,-   za osobę

Rezerwacja

[contact-form-7 id=”5275″ title=”Rezerwacja atrakcji”]

Warunki rezerwacji pakietu Hawana na luzie

Anulacja

Rezerwacja może zostać anulowana bez żadnych kosztów w ciągu 24 godzin od rezerwacji, ale nie później niż na 10 dni przed rozpoczęciem podróży.

Zmiana

Zmiana daty uczestnictwa jest możliwe na 3 dni  przed planowaną datą doświadczenia. Nowy termin może być potwierdzony wyłącznie w zależności od dostępności.

Zaliczka

Żeby zagwarantować uczestnictwo w wyjeździe wymagana jest zaliczka w wysokości 20%. Zaliczka powinna być dokonana przelewem bankowym i jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z uczestnictwa później niż 10 dni przed realizacją podróży.

Płatność końcowa

Płatność końcowa odbywa się gotówką w EUR w dniu zakwaterowania  w dniu wycieczki.

Hawana na luzie to nie jedyna propozycja poznania autentycznej Kuby.

 

Sprawdź inne oferty wycieczek z miejscowymi przewodnikami w zakładce Przeżycia.

 

Nie wiesz jeszcze, gdzie w Hawanie zatrzymać się na noc? Sprawdź rewelacyjną ofertę noclegów w domach u Kubańczyków Nocleg na Kubie.