Casa Yamilka nocleg na Kubie Hawana kwatery prywatne casa particular
Nocleg

Casa Yamilka

Casa Yamilka w Hawanie

ulica Lealtad #116

pomiędzy ulicą Ánimas i ulicą Lagunas

Centro Habana

Casa Yamilka w Hawanie to kwatera położona  w samym centrum wydarzeń. Okolica jest wesoła, a sąsiedzi niezwykle towarzyscy.

 

Kompletnie wyposażony apartament  jest idealny na dłuższe pobyty w mieście. Oczekują Cię tutaj jasne, bardzo przestronne wnętrze oraz na tym odcinku ulicy najwyżej położony balkon z bocznym widokiem na morze. Do dyspozycji masz własną kuchnia z bardzo dobrym wyposażeniem i wyjściem na niewielkie patio-pralnię (pralka jest półautomatyczna), klimatyzowaną sypialnię, pokój gościnny w kubańskim, minimalistycznym stylu i jasną łazienkę ze światłem dziennym. Wszystko jest funkcjonalne bez przytłaczających dekoracji.  

 

Budynek pochodzi z roku 1955,  został więc wybudowany w tak zwanym kapitalistycznym okresie dominacji amerykańskiej. Schody do apartamentu na drugim piętrze są strome, ale zawsze dobrze oświetlone. Relacja jakości noclegu do ceny jest idealna.

 

W  10 minut dotrzesz do Domu Muzyki, 15 minut do Parku Centralnego,  Paseo del Prado lub do chińskiej dzielnicy Barrio Chino, a w 20 minut do dzielnicy Vedado. Każdego wieczoru możesz pospacerować po promenadzie, która znajduje się w zasięgu wzroku.

 

Tuż za rogiem znajduje się wyśmienita restauracja Casa Miglis  oferująca potrawy kuchni kubańskiej z wpływami skandynawskimi i słynąca z wieczornych przedstawień rozrywkowych na żywo.

 

Max. 3 gości

Yamilka

W Casa Yamilka w Hawanie gospodynią i dobrym duchem jest Yamilka. To najbardziej życzliwa i gościnna osoba w Hawanie. Stara się, by uchylić swoim gościom kawałek nieba.  Pracując wiele lat na statkach pasażerskich zwiedziła sporą część świata. Z własnego doświadczenia wie, co tak naprawdę potrzebują podróżni.

 

Masz ochotę na nową fryzurę?  Nie musisz daleko szukać. Yamilka prowadzi na miejscu własny zakład usług fryzjerskich, a jej elegancki, drewniany stolik fryzjerski z lustrem pamięta jeszcze czasy kolonialne. 

Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka
Casa Yamilka

Rezerwacja w Casa Yamilka w Hawanie

[contact-form-7 id=”4563″ title=”Rezerwacja”]

Inne oferty noclegu w stolicy znajdziesz na stronie Wybór kwater prywatnych w Hawanie.

 

Jeśli pragniesz doświadczyć wspaniałych przygód na Kubie lub wziąć udział w indywidualnych wycieczkach z lokalnymi organizatorami, sprawdź koniecznie propozycje na stronie Przeżycia.

 

Szukasz noclegu w pozostałych regionach na Kubie? Zajrzyj do zakładki Nocleg.