Casa Cuba nocleg na Kubie Hawana kwatery prywatne casa particular
Nocleg

Casa Cuba i Casa Habana

Casa Cuba i Casa Habana

ulica Príncipe #52

pomiędzy ulicą Hornos i ulicą Hospital

Centro Habana

W Casa Cuba i Casa Habana ocean rozpościera się w całej swojej okazałości.

 

Budynek pochodzi z początku XX wieku i jest zlokalizowany w drugim rzędzie od promenady Malecón. To jest wystarczająco daleko od jej hałasu, a zarazem blisko by móc poczuć lekką, orzeźwiającą bryzę  morską.  

 

Do dyspozycji gości stoją dwa przyjemne apartamenty na trzecim piętrze bez windy, każdy z nich samodzielny i z osobnym wejściem. Wyposażenie obu mieszkań jest  podobne. W każdym oczekuje Cię utrzymany w biało-czarnej stylistyce pokój dzienny z telefonem stacjonarnym, klimatyzowana sypialnia z telewizorem i sejfem, niewielka wnęka kuchenna z płytą indukcyjną, mikrofalówką i mikserem na soki oraz łazienka z prysznicem.

 

Z pierwszego balkonu w Casa Cuba można  podziwiać przepiękne zachody słońca chowającego się  za taflą wody. Drugi balkon wychodzi na historyczną ulicę, mocno nadgryzioną już zębem czasu, ale dlatego też bardzo autentyczną.  Balkon w Casa Habana oferuje boczny widok na ocean.

 

W obu mieszkaniach jest dostępny WiFi, z którego można skorzystać po zakupieniu karty zdrapki z kodem dostępu. 

 

Miejsce jest bardzo bezpieczne, a klatka schodowa jak i balkony są monitorowane.

 

W pobliżu możesz odwiedzić Callejón de Hámel oraz centra rozrywkowe na słynnej ulicy La Rampa. Spacerując wzdłuż  promenady dojdziesz w 25 minut do starówki miasta.

 

Max. 3 gości na apartament

Mercedes

W Casa Cuba i Casa Habana jesteś gościem Mercedes, przemiłej, charyzmatycznej osoby, miłośniczki muzyki i roślin ozdobnych.

 

Mercedes już przy powitaniu dostarczy Ci informacji o najbliższej okolicy i o interesujących miejscach jak banki, restauracje, sklepy czy muzea. Odpowie przy tym na każde Twoje pytanie. Szanuje prywatność klientów, jednak na ich życzenie jest w każdej chwili dostępna. 

Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Habana
Casa Cuba i Casa Habana
Casa Cuba
Casa Habana
Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Cuba
Casa Habana
Casa Habana
Casa Habana
Casa Habana
Casa Habana
Casa Habana

Rezerwacja w Casa Cuba i Casa Habana

[contact-form-7 id=”4563″ title=”Rezerwacja”]

Inne oferty noclegu w stolicy znajdziesz na stronie Wybór kwater prywatnych w Hawanie.

 

Jeśli potrzebujesz inspiracji na przeżycie niezwykłych przygód na Kubie lub interesują Cię indywidualne wycieczki z lokalnymi organizatorami, odwiedź koniecznie stronę Przeżycia.

 

Szukasz noclegu w innych miejscowościach na Kubie? Zajrzyj do zakładki Nocleg.