Najlepsze kwatery prywatne w Trinidad casa particular

Wybór kwater prywatnych w Trinidad

W poniższym zestawieniu znajdziesz najbardziej urokliwe kwatery prywatne w Trinidad.

Bez wątpienia odkryjesz kwaterę, która Cię zachwyci.

Ponad to możesz również skorzystać z możliwości zrobienia bezpośredniej rezerwacji u gospodarzy.

Casa José y Fátima

 

Przepiękny kolonialny dom wybudowany w stylu eklektycznym. Jego wnętrza zdobią wiklinowe meble oraz naturalne tropikalne rośliny, które nadają temu miejscu przytulnej atmosfery.

 

Casa Brisas de Alameda

 

Tradycyjny dom z XIX wieku w stylu hiszpańskiego kolonializmu. W uroczym zielonym patio z otwartym gankiem filarowym spędzisz wiele miłych chwil. Pokoje są  niezwykle stylowe i wyposażone bardzo komfortowo.

.

Casa Amado

 

Nocleg w Casa Amado jest doskonałą opcją dla podróżnych, którzy chcą zatrzymać się w pobliżu centrum miasta. Zauroczy Cię tutaj nastrojowy wewnętrzny dziedziniec, w którym serwowane są śniadania i romantyczne kolacje.

 

Domus Trinidad

 

Oferta noclegu w Domus Trinidad zainteresuje podróżnych, którzy preferują nowoczesny wystój wnętrz i wysoki komfort. Budynek z zewnątrz nawiązuje architektonicznie do dawnych tradycji kubańskich, natomiast w środku zaskakuje ultranowoczesnym designem.

 

Czy polecane kwatery prywatne w Trinidad przypadły Ci do gustu?

Być może chcesz o coś zapytać lub zrobić zobowiązującą rezerwację? 

W każdym z tych przypadków zachęcam do skorzystania z ogólnego  formularza kontaktowego lub formularza rezerwacji dostępnego przy opisie każdej kwatery.

 

Jeśli szukasz noclegu w innych regionach Kuby, znajdź oferty w zakładce Nocleg.