Viñales

Wybór kwater prywatnych w Viñales

Rezerwuj najlepsze  kwatery prywatne w Viñales. Poniższe  propozycje na pewno Cię zainteresują. Nocując w prywatnych kwaterach masz okazję, by poznać  tradycyjny styl życia Kubańczyków oraz ich kulturę z pierwszej ręki. 

 

Wybierz idealny nocleg bezpośrednio u gospodarzy w tym uroczym miasteczku i ciesz się urokami jednego z najbardziej spektakularnych krajobrazów na całej Kubie.

 

Valle de Viñales jest naturalną doliną wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO  już od 1999 roku.  Zachwyca stromymi wapiennymi górami z zaokrąglonymi szczytami tzw. mogotes. W tej przepięknej scenerii powstał  historyczny region uprawy tytoniu. Warto wiedzieć, że dolina Viñales jest największym producentem tytoniu na całej Kubie. Dla przyjezdnych dużą atrakcja jest wizyta na jednej z plantacji tytoniu. Tutaj można poznać cały proces produkcji słynnych kubańskich cygar.

 

La Campestre

 

Dom położony jest w samym sercu Viñales i zauroczy Cię spokojnym wewnętrznym patio oraz pięknym widokiem z górnego poziomu domu na mogoty, typowe formacje skalne w tej okolicy.

 

Viñales Lodge

 

W tej uroczej rezydencji zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Wnętrza urządzone są ze smakiem z wysokojakościowych, naturalnych materiałów z etnicznymi elementami, a stylowe, przestronne pokoje oferują najwyższy komfort.

 

Villa Susana

 

To tradycyjny rodzinny dom kubański, w którym pod jednym dachem mieszkają trzy pokolenia. Prawdziwą atrakcją tego miejsca jest niesamowity widok na góry Viñales z tarasu na dachu oraz przepyszne domowe posiłki.

 

Casa colonial Dany & Carlos

 

Intrygujący dom kolonialny położony przy głównej ulicy Viñales.  Dużą atrakcją domu jest uroczy ogród oraz duży taras z bujanymi fotelami i i huśtawką oraz klimatyczny bar w drewnianym ranczo.

 

Casa Sergio y Caridad

 

Sympatyczni i niezwykle gościnni gospodarze mieszkają w tylnej części domu. Z gośćmi natomiast  dzielą pokój dzienny i taras z bujanymi fotelami. To właśnie tutaj możesz wdać się w z nimi przyjazna pogawędkę, delektując się powitalnym koktajlem.

 

Czy polecane kwatery prywatne w Viñales przypadły Ci do gustu?

 

Być może chcesz o coś zapytać lub zrobić zobowiązującą rezerwację? 

 

W każdym z tych przypadków zachęcam do skorzystania z ogólnego  formularza kontaktowego lub formularza rezerwacji dostępnego przy opisie każdej kwatery.

 

 

Nocleg w innych regionach Kuby znajdziesz w zakładce Nocleg.